TERMINARZ KLASY „A” GRUPA 1 SENIORÓW Podokręg Piłki Nożnej Dębica sezon 2014/2015 runda jesienna

Terminarz rozgrywek ligi: DĘBICA: KLASA A GRUPA I

RUNDA I

 

Kolejka 1 w dniach 17-08-2014

1 Płomień UKS Zagorzyce - Kaskada Kamionka 2014-08-17 14:00 Zagorzyce
2 Strzelec Frysztak - Plon Klęczany 2014-08-17 14:00 Sportowa 30, Frysztak
3 Huragan Przedbórz - Sokół Krzywa 2014-08-17 17:00 Przedbórz
4 Pogórze Wielopole Skrzyńskie - Inter Gnojnica 2014-08-17 16:00 Wielopole Skrzyńskie
5 Victoria Ocieka - OSTRÓW 2014-08-15 17:00 Ocieka
6 Strażak Lubzina - LKS Łopuchowa Łączki Kucharski 2014-08-17 17:00 Lubzina

 

Kolejka 2 w dniach 24-08-2014

7 Kaskada Kamionka - LKS Łopuchowa Łączki Kucharski 2014-08-24 17:00 Kamionka
8 OSTRÓW - Strażak Lubzina 2014-08-24 16:00 Ostrów
9 Inter Gnojnica - Victoria Ocieka 2014-08-24 14:00 Gnojnica
10 Sokół Krzywa - Pogórze Wielopole Skrzyńskie 2014-08-24 11:00 Krzywa
11 Plon Klęczany - Huragan Przedbórz 2014-08-24 11:00 Klęczany
12 Płomień UKS Zagorzyce - Strzelec Frysztak 2014-08-24 14:00 Zagorzyce

 

Kolejka 3 w dniach 31-08-2014

13 Strzelec Frysztak - Kaskada Kamionka 2014-08-31 14:00 Sportowa 30, Frysztak
14 Huragan Przedbórz - Płomień UKS Zagorzyce 2014-08-31 17:30 Przedbórz
15 Pogórze Wielopole Skrzyńskie - Plon Klęczany 2014-08-31 16:00 Wielopole Skrzyńskie
16 Victoria Ocieka - Sokół Krzywa 2014-08-31 17:00 Ocieka
17 Strażak Lubzina - Inter Gnojnica 2014-08-31 17:00 Lubzina
18 LKS Łopuchowa Łączki Kucharski - OSTRÓW 2014-08-31 14:00 Łączki Kucharskie

 

Kolejka 4 w dniach 07-09-2014

19 Kaskada Kamionka - OSTRÓW 2014-09-07 17:00 Kamionka
20 Inter Gnojnica - LKS Łopuchowa Łączki Kucharski 2014-09-07 14:00 Gnojnica
21 Sokół Krzywa - Strażak Lubzina 2014-09-07 11:00 Krzywa
22 Plon Klęczany - Victoria Ocieka 2014-09-07 11:00 Klęczany
23 Płomień UKS Zagorzyce - Pogórze Wielopole Skrzyńskie 2014-09-07 14:00 Zagorzyce
24 Strzelec Frysztak - Huragan Przedbórz 2014-09-07 14:00 Sportowa 30, Frysztak

 

Kolejka 5 w dniach 14-09-2014

25 Huragan Przedbórz - Kaskada Kamionka 2014-09-14 16:00 Przedbórz
26 Pogórze Wielopole Skrzyńskie - Strzelec Frysztak 2014-09-14 16:00 Wielopole Skrzyńskie
27 Victoria Ocieka - Płomień UKS Zagorzyce 2014-09-14 17:00 Ocieka
28 Strażak Lubzina - Plon Klęczany 2014-09-14 11:00 Lubzina
29 LKS Łopuchowa Łączki Kucharski - Sokół Krzywa 2014-09-14 14:00 Łączki Kucharskie
30 OSTRÓW - Inter Gnojnica 2014-09-14 16:00 Ostrów

 

Kolejka 6 w dniach 21-09-2014

31 Kaskada Kamionka - Inter Gnojnica 2014-09-21 17:00 Kamionka
32 Sokół Krzywa - OSTRÓW 2014-09-24 17:30 Krzywa
33 Plon Klęczany - LKS Łopuchowa Łączki Kucharski 2014-09-21 11:00 Klęczany
34 Płomień UKS Zagorzyce - Strażak Lubzina 2014-09-21 14:00 Zagorzyce
35 Strzelec Frysztak - Victoria Ocieka 2014-09-21 14:00 Sportowa 30, Frysztak
36 Huragan Przedbórz - Pogórze Wielopole Skrzyńskie 2014-09-21 16:00 Przedbórz

 

Kolejka 7 w dniach 28-09-2014

37 Pogórze Wielopole Skrzyńskie - Kaskada Kamionka 2014-09-28 16:00 Wielopole Skrzyńskie
38 Victoria Ocieka - Huragan Przedbórz 2014-09-28 14:00 Ocieka
39 Strażak Lubzina - Strzelec Frysztak 2014-09-28 16:00 Lubzina
40 LKS Łopuchowa Łączki Kucharski - Płomień UKS Zagorzyce 2014-09-28 14:00 Łączki Kucharskie
41 OSTRÓW - Plon Klęczany 2014-09-28 15:00 Ostrów
42 Inter Gnojnica - Sokół Krzywa 2014-09-28 14:00 Gnojnica

 

Kolejka 8 w dniach 05-10-2014

43 Kaskada Kamionka - Sokół Krzywa 2014-10-05 15:30 Kamionka
44 Plon Klęczany - Inter Gnojnica 2014-10-05 11:00 Klęczany
45 Płomień UKS Zagorzyce - OSTRÓW 2014-10-05 14:00 Zagorzyce
46 Strzelec Frysztak - LKS Łopuchowa Łączki Kucharski 2014-10-05 14:00 Sportowa 30, Frysztak
47 Huragan Przedbórz - Strażak Lubzina 2014-10-05 14:00 Przedbórz
48 Pogórze Wielopole Skrzyńskie - Victoria Ocieka 2014-10-05 15:00 Wielopole Skrzyńskie

 

Kolejka 9 w dniach 12-10-2014

49 Victoria Ocieka - Kaskada Kamionka 2014-10-12 14:00 Ocieka
50 Strażak Lubzina - Pogórze Wielopole Skrzyńskie 2014-10-12 11:00 Lubzina
51 LKS Łopuchowa Łączki Kucharski - Huragan Przedbórz 2014-10-12 14:00 Łączki Kucharskie
52 OSTRÓW - Strzelec Frysztak 2014-10-12 15:00 Ostrów
53 Inter Gnojnica - Płomień UKS Zagorzyce 2014-10-12 14:00 Gnojnica
54 Sokół Krzywa - Plon Klęczany 2014-10-12 11:00 Krzywa

 

Kolejka 10 w dniach 19-10-2014

55 Kaskada Kamionka - Plon Klęczany 2014-10-19 15:00 Kamionka
56 Płomień UKS Zagorzyce - Sokół Krzywa 2014-10-19 14:00 Zagorzyce
57 Strzelec Frysztak - Inter Gnojnica 2014-10-19 14:00 Sportowa 30, Frysztak
58 Huragan Przedbórz - OSTRÓW 2014-10-19 14:00 Przedbórz
59 Pogórze Wielopole Skrzyńskie - LKS Łopuchowa Łączki Kucharski 2014-10-19 15:00 Wielopole Skrzyńskie
60 Victoria Ocieka - Strażak Lubzina 2014-10-19 14:00 Ocieka

 

Kolejka 11 w dniach 26-10-2014

61 Strażak Lubzina - Kaskada Kamionka 2014-10-26 14:00 Lubzina
62 LKS Łopuchowa Łączki Kucharski - Victoria Ocieka 2014-10-26 14:00 Łączki Kucharskie
63 OSTRÓW - Pogórze Wielopole Skrzyńskie 2014-10-26 14:00 Ostrów
64 Inter Gnojnica - Huragan Przedbórz 2014-10-26 14:00 Gnojnica
65 Sokół Krzywa - Strzelec Frysztak 2014-10-26 11:00 Krzywa
66 Plon Klęczany - Płomień UKS Zagorzyce 2014-10-26 11:00 Klęczany