Pogórze Wielopole Skrzyńskie – Ikarus Tuszów Narodowy 2:6

Pogórze Wielopole Skrz- Ikarus Tuszów Narodowy 2:6

Bramki : Daniel Szkotnicki -58 min, Rafał Śledziona -76 min.-Maziarz-  2- 27 ,75 min.,Wójciak 2 -53,59 min., Kardyś -45 min, Gera -85 min.

Pogórze: Jakub Pociask- Sławomir Orzech, Tomasz Cynarski( 46. Łukasz Smoczyński),Sylwester Kozioł ,Zbigniwew Brzeziński,Konrad Świnuch, Łukasz Stawarz (66. Wojciech Jezior), Marcin Wojnarowski, Michał Pazdan, Rafał Śledziona, Daniel Szkotnicki.

Ikarus:Polak – Szady, Świst, Kosiński, Dufajek , Gera, Dopart, Maziarz,Wójciak , Bajorek, Kardyś.

imagesMoże by nie było takiego pogromu gdyby Marcin Wojnarowski w 15 minucie wykorzystał karnego dla naszej drużyny. Niewykorzystana sytuacja zemściła się bardzo szybko na gospodarzach za sprawą najskuteczniejszego w ekipie gości Maziarza . W drugiej połowie goście dopełnili dzieła zniszcenia nad Pogórzem zapewniając sobie okazałe zwycięstwo .