Złotniczanka Złotniki -LKS Pogórze Wielopole 3:3

Złotniczanka Złotniki -LKS Pogórze Wielopole Skrz.3:3

Bramki: 1-Daniel Szkotnicki , 2- Rafał Śledziona.

images1Pogórze: Michał Kozioł- Tomasz Kozioł, Zbigniew Brzeziński , Michał Pazdan, Sławomir Orzech , Wojciech Jezior, Konrad Świniuch, , Łukasz Stawarz, Daniel Szkotnicki, Rafał Śledziona, Marcin Wojnarowski .Mecz rozpoczął się od szybkiego prowadzenia Pogórza  1:0 po strzale Daniela Szkonickiego, który już w 5 minucie pokonał strzałem głową bramkarza gospodarzy , następnie nasza drużyna nie wykorzystała pięciu dogodnych sytuacji na podwyższenie wyniku ,zaś jedna z kont przyniosła bramkę wyrównująca dla gospodarzy. Na 2:1 szybko odpowiedział  Rafał Śledziona , a w końcówce pierwszej połowy gospodarze doprowadzili do remisu 2:2 , ku uciesze  kibiców gości. Druga połowa to kolejny festiwal niewykorzystanych sytuacji przez naszą drużynę  ,która w tym okresie zdobyła zaledwie jedną bramkę zdobytą przez Rafała Śledzione ,dającą zaledwie remis w tym meczu i zaledwie jeden punkt z ostatnią drużyną w tabeli.