Sokół kolejną ofiarą Pogórza .

SOKÓŁ KOLBUSZOWA DOLNA – PGÓRZE WIELOPOLE  1-2 (0-1)

Bramki: Chmielowiec (77) – Daniel Szkotnicki (21), Łukasz Smoczyński (74). SOKÓŁ: Król – Urban, Pączek, Kulig (46. Jadach), Wilk – P. Pik (67. D. Pik), Cebula, Szydło, Weryński – Chmielowiec, Serafin.
POGÓRZE:
Pociask – Pazdan, Orzech, Ciskał, Knych – Szkotnicki, Wojnarowski, S. Kozioł (84. Pazdan), Świniuch – Śledziona, T. Kozioł (70. Smoczyński).
SĘDZIOWALI Krzysztof Lipczyński oraz Angelika Rakoczy i Tomasz Borkowski (Dębica) ŻÓŁTA KARTKA: Szkotnicki. WIDZÓW 100. Faworyci rozgrywek klasy okręgowej  Sokół Kolbuszowa Dolna w szoku  , po porażce w dniu 14 listopada 2:1 z Pogórzem w zaległym meczu okręgowych  rozgrywek. Już w 15 minucie Daniel Szkotnicki uzyskał prowadzenie dla naszych chłopców . W 70 minucie na 2 :0 podwyższył junior Pogórza Łukasz Smoczyński. Trzynaście minut przed końcem spotkania gospodarze uzyskali kontaktowa bramkę  ,ale to było wszystko na co ich było stać w tym meczu .BRAWOOOOOOOOO chłopaki.FOTO Z MECZU: