LKS ,, Pogórze ,, Wielopole- KP Kamionka 3:1

0:1-Zagórski-25 min., 1:1- Szkotnicki-26 min.,2:1-S.Orzech-36 min., 3:1-Wojnarowski -50 min.

pogorze-wielopole-kamionak-3-1-168Pogórze: J.Pociask- B.Orzech, S.Orzech,D.Pociask,M.Pazdan,T.Kozioł (Ł.Stawarz),D.Szkotnicki,R.Śledziona(D.Piecuch),M.Wojnarowski,Ł.Smoczyński,T.Cynarsi.

KP Kamionka:Banaś- Świder, Sokołowski, Rogowski,Borek, Borek,Górak (Szalwa),Zaborniak,Zagórski,Ochab, Chełpa.

Mecz w którym obie drużyny walczyły o sześć punktów , dostarczył najwierniejszym kibicom z Kamionki i Wielopola dużych   emocji. Już w 25 minucie Zagórski wykorzystał okazję na 1:0 dla Kamionki po wzorowo przeprowadzonej  kontrze gości. Piętnaście sekund później, solową akcję przeprowadził ł Murzyn ( Daniel Szkotnicki) , który popisał się kapitalnym strzałem za pola karnego , umieszczając piłkę w okienku gości. W 36 minucie kolejne okienko w swojej bramce zobaczył Banaś ( bramkarz gości), po filomym uderzeniu z rzutu wolnego trenera Pogórza Sławomira Orzecha. Druga połowa to  wielka walka w środku pola , która ,, zaowocowała,, czerwona kartką Świdra w 60 minucie . Ale zanim zawodnik Kamionki ujrzał ten czerwony kartonik , w 50 minucie rewelacyjną bramkę dla Pogórza  , zdobył Marcin Wojnarowski ustalając wynik tego meczu. W końcówce meczu, sędzia tego spotkania, jeszcze dwa razy sięgnął do swojej kieszeni i pokazał dwie czerwone kartki , po jednej dla zawodnika z Wielopola i  Kamionki. I na tym można by zakończyć relacje z tego meczu, gdyby nie to że obie drużyny niemiłosiernie walczyły przy ciągle padającym deszczu , grzmiących burzach i gradobiciu. Foto z meczuhttp://lks.wielopole-skrz.pl/?page_id=2722&album=5&gallery=60