Kolejna wygrana w ostatniej minucie.

LKS ,,Pogórze,, Wielopole Skrz-Czarnovia Czarna 2:1

thumbs_pogorze-w-le-czarnovia-2-1-fot-a-221:0- Daniel Szkotnicki ( 50 min.), 1:1- Reguła ( 72 min), 2:1 -Bogdan Orzech ( 90 min.)

Foto z meczu.

W pierwszej połowie meczu , bramek nie było , mimo kilku klarownych sytuacji z obu stron. Druga połowa to zdecydowane ataki Pogórza , które w 50 minucie zdobyło bramkę po uderzeniu z 13 metrów Wojciecha Knycha. Po zdobyciu bramki Pogórze jeszcze przynajmniej trzy razy mogło umieścić piłkę w siatce gości , ale bardzo dobrze broniący bramkarz Czarnovi nie dał się pokonać. W 72 minucie Reguła w zamieszaniu podbramkowym wyrównał dla gości. Końcówka meczu do duże emocje towarzyszące temu spotkaniu. W 89 minucie trybuny na stadionie umilkły , bo Czarna zdobyła bramkę , jak za chwilę się okazało ze spalonego. Gdy wszyscy  myśleli że mecz zakończy się remisem po wzorowo wykonanej kontrze , filmowym uderzenie z 18 metrów popisał się Bogdan Orzech umieszczając piłkę w okienku gości, które dało Pogórzu wygraną w tym meczu i bezcenne trzy punkty.