5:2 z Czarnymi Czudec.

W kolejnym meczu sparingowym rozegranym w dniu 18 lipca w Czudcu , nasza drużyna odniosła wygraną 5:2 z Czarnymi Czudec. Mecz zaczął się dosyć niespodziewanie bo to gospodarze objęli prowadzenie. Stracona bramka „podrażniła” naszych zawodników i zaczęli stwarzać raz po raz groźne sytuacje pod bramką przeciwnika. Dopiero około 30 minuty spotkania wyrównał Rafał Śledziona z rzutu karnego. Druga połowa to zdecydowana przewaga drużyny z Wielopola i pewna wygrana.
Skład Pogórza:
Pociask Jakub, Orzech Sławomir, Knych Wojciech, Pazdan Michał, Kozioł Tomasz, Wojnarowski Marcin, Ciskał Łukasz, Świniuch Konrad (46 Prokopowicz Rafał), Smoczyński Łukasz, Śledziona Rafał, Szkotnicki Daniel

Bramki strzelili: 1:1 (30 min. Śledziona) 1:2 (55 min Śledziona), 1:3 (60 min Kozioł T.), 2:4 (70 min. Wojanrowski), 2:5 (78 min Szkotnicki)