Jak się nie trafia to się przegrywa.

LKS Skołyszyn -LKS Pogórze Wielopole Skrz. – 2:0 ( 0:0)

Pogórze:A.Chudzicki ,J.Pociask- W.Knych, D.Pociask, K.Świniuch, Ł.Smoczyński, M. Lepak,M.Kramarz,( nowy zawodnik poprzedni klub Błękitni Ropczyce), M.Wojnarowski, D.Szkotnicki, W.Sypień,Z.Brzeziński,Ł.Stawarz,M.Noga.

Skład Skołyszyn: Uchman, Gutkowski, Jankowicz, D. Walczyk, Pintal, Marcin Czochara, Grajewski, Krzysztofik, Zawisza, Michał Czochara, Dąbrowski. Zmiany: Furmanek, Lelko, Kmiotek.

Bramki zdobyli: Michał Czochara (60) i Marek Zawisza (75).

Jak się nie strzela co się ma ,to się przegrywa 0-2. Tak można powiedzieć o dzisiejszym przegranym sparingu rozegranym na boisku jasielskiego MOSIRU przez zespół z Wielopola z drużyną ze Skołyszyna.Fotki

Start a Conversation

Twój adres email nie zostanie opublikowany.