Kamionka pokonana 5:2

LKS POGÓRZE -KASKADA KAMIONAKA  5:2 (3:1)

Bramki dla Pogórza: Rafał Śledziona, Daniel Szkotnicki 3, Tomasz Kozioł. W XI kolejce rozgrywek klasy okregowej nasza drużyna , odniosła ważne zwycięstwo nad ekipą Kamionki .Mecz ten rozpoczął się dość pechowo dla naszej drużyny , która w 17 minucie po bramce Swiątka przegrywała 0:1. Dopiero skutecznie egzekwowany rzut karny przez Rafała Śledzionę , oraz dwa uderzenia Daniela Szkotnickiego w końcówce pierwszej połowy pozwoliło Pogórzu na objęcie prowadzenia 3:1 . W drugiej połowie nasi chłopcy dorzucili kolejne dwie bramki ,zdobyte przez Tomasza Kozioła i znów przez Daniela Szkotnickiego. Goście odpowiedzieli zaledwie jednym trafieniem , które zniwelowało rozmiary porażki ekipy gości w tym spotkaniu.POGÓRZE: Jakub Pociask – Sebastian Pazdan, Sławomir  Orzech, Bogusław Orzech, Wojciech Knych, Zbigniew Brzeziński ( Michał Pazdan 55 min), Marcin Wojnarowski , Łukasz Ciskał ( Wojciech Jezior 55 min.), Tomasz Kozioł (Sylwester Kozioł 60 min.) Rafał Śledziona , Daniel Szkotnicki.[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=AwMXgGbtL6M[/youtube][youtube]http://www.youtube.com/watch?v=tJ-Y31tqNCQ[/youtube]