LKS Pogórze Wielopole Skrz.- Czarnovia Czarna 3:1

1:0 -29 min. Daniel Szkotnicki, 1:1- 60min. Iwański, 2:1 – 72 min.Tomasz Kozioł,3:1- 76 min.Waldemar Góra .

Ważny mecz wygrało Pogórze z rewelacją wiosennych rozgrywek drużyną Czarnovi z Czarnej, po bramkach Daniela Szkotnickiego w pierwszej połowie i po dwóch bramkach strzelonych w drugiej połowie przez Tomka Kozioła z karnego i Waldemara Góre, Pogórze dopisało sobie kolejne jakże ważne trzy punkty ,które gwarantują byt naszego zespołu w klasie okręgowej na następny sezon .Wynki juniorów:http://lkspogorzewielopole.futbolowo.pl/lkspogorzewielopole/

Skład Pogórza: J.Pociask , S.Pazdan, M.Pazdan,Z.Brzeziński,W.Knych,-T.Kozioł, K.Świniuch ( 60 R.Prokopowicz ),G.Laska( 60 W.Góra ), M.Wojnarowski -R.Śledziona, D.Szkotnicki ( 80 W.Sypień)