Nowy trener drużyny seniorów

Po zakończeniu ubiegłego sezonu i niestety spadku z  klasy okręgowej drużyny seniorów z dalszej pracy trenerskiej zrezygnował Pan Krzysztof Podlasek. Zarząd Ludowego Klubu Sportowego POGÓRZE składa serdeczne podziękowania za przepracowany cały sezon z drużyną seniorów oraz życzy wielu sukcesów w życiu osobistym oraz zawodowym.

W nowym już rozpoczętym sezonie 2014/2015 w klasie A Podokręgu Piłki Nożnej w Dębicy od dnia 15 lipca naszą drużynę prowadzi  – Maciej Zaborowski dotychczas  trener drużyn MKS Dębica (grupy młodzieżowe), LKS Żyraków oraz Dragonu Korzeniów. Wychowanek Igloopolu Dębica, zawodnik Reprezentacji Polski U18 oraz takich klubów jak Marco Walichnowy (III liga), Unia Tarnów (III liga), Rzemieślnik Pilzno (IV liga), Trarnovia Tarnów IV liga a także klubów z Powiatu Dębickiego.
Nowemu trenerowi życzymy, aby nasza drużyna po spadku do klasy A jak najszybciej powróciła w szeregi klasy okręgowej chociaż zdajemy sobie sprawę, że będzie to bardzo trudne.

Powodzenia!!!