Piasta dob(p)ił Zibi.

LKS ,, Pogórze,, Wielopole Skrz.- Piast Wadowice Górne 6:1 ( 3:0).

zbigniew brzezińskiBramki: 1:0 -2 min-Daniel Szkotnicki, 2:0 -38 min. – Rafał Śledziona, 3:0 -42 min.- Marcin Wojnarowski, 3:1 -47 min. Padykuła, 4:1- 55 min. Łukasz Smoczyński, 5:1- 87 min. Damian Pociask, 6:1 -90 min. Zbigniew Brzeziński.

Pogórze: Jakub Pociask- Damian Pociask, Sławomir Orzech, Wojciech Knych, Mateusz Piecuch- ( Zbigniew Brzeziński-60 min.),Łukasz Smoczyński, Daniel Szkotnicki, Tomasz Cynarski, Łukasz Stawarz, Marcin Wojnarowski ,Rafał Śledziona ( Tomasz Kozioł 67 min.).

Foto z meczu.

Piast:Czaja- Kukla, Niedbała,,Sypek, Kiełbasa, Kopacz ,Pietras ( Zaryś),Kapinos,Padykuła,Jabłoński ,Murdza.

Mecz rozpoczął się jak marzenie .Już w 2 minucie bramkę dla ,,Pogórza ,, zdobył  Daniel Szkotnicki .Tak szybkie prowadzenie uśpiło napastników gospodarzy , którzy w odstępie 20 minut przynajmniej trzy razy mogli podwyższyć wynik spotkania z ambitnie grającą drużyną Piasta. W 37 minucie  rzut karny dla Pogórza nie wykorzystał Marcin Wojnarowski .W 38 minucie jego koledzy po książkowym wykonaniu rzutu rożnego , uczynili to , czego ich kolega nie zrobił 60 sekund wcześniej. Zdobyli bramkę  , gdzie nogę w zamieszaniu podbramkowym skutecznie dołożył Rafał Śledziona. Rehabilitacja Wojnarowskiego względem kibiców i kolegów  nastąpiła w 42 minucie spotkania , w której to  Marcin popisał się ładnym uderzeniem z woleja, zapewniając trzybramkowe prowadzenie Pogórza po pierwszej połowie meczu. W drugiej połowie goście zaczęli z wysokiego C.  Padykuła, najgroźniejszy zawodnik gości,  w 47 minucie zdobył kontaktową bramkę dla swojej drużyny .Ale to było wszystko na co stać było w tym meczu beniaminka okręgowych rozgrywek.Bramki zdobyte w 55 minucie przez Smoczyńskiego i 87 minucie Pociaska, pogrążyły Wadowice w drodze do A klasy. A gwoździem do ich  porażki  , było przepiękne uderzenie z 20 metrów  Zibiego –Zbigniewa Brzezińskiego , które spotkało się z wielką euforią licznie zebranych kibiców .