Nagoszyn pokonany.

nagoszynW kolejnym meczu rozgrywek klasy okręgowej, drużyna Pogórza wygrała bardzo ważny mecz wyjazdowy  z ekipą Nagoszyna 3:2. Początek meczu ułożył się wyśmienicie dla  naszej drużyny , która po dwóch bramkach Rafała Śledziony i Sławomira Orzecha objęła prowadzenie, niestety gospodarze doprowadzili do wyrównania i na przerwę obie drużyny musiały się pogodzić wynikiem remisowym. W drugiej połowie po kolejnej bramce Rafała Śledziony  , nasz zespół obiął prowadzenie 3:2 , które utrzymał do końca tego meczu.Ciekawostką w tej kolejce jest zachowanie się drużyny z Czarnej w meczu z Wolą Mielecką,  z którą Pogórze spotka się w następnym meczu na swoim boisku http://sportowetempo.pl/pn_podkarpacie_v_debica/relacja/651_Start. – NAGOSZYN- POGÓRZE WIELOPOLE SKRZYŃSKIE 2-3 (2-2)
BRAMKI: Sambora (39), Dmuchała (45) – Śledziona 2 (24, 80), S. Orzech (31)
NAGOSZYN: Dybowski – Misztal, Dmuchała, Starzyk, M. Mazur, W. Mazur, Sroka (63. Dzik), Bieszczad, Żmuda (58. Humański), Sambora, Juchno (46.Kubisztal).
POGÓRZE: Pociask – S. Kozioł, S. Orzech, B. Orzech, Knych, Świniuch (76. Brzeziński), Wojnarowski (53. Pazdan), Ciskał, T. Kozioł, Śledziona (90. Jezior), Szkotnicki.
SĘDZIOWAŁ: Henryk Białek (Dębica). ŻÓŁTE KARTKI: Starzyk – S. Kozioł, Ciskał, Szkotnicki. WIDZÓW 200.