Przegrane baraże po karnych.

dawid-traciakMimo wygranej w drugim meczu barażowym o wejście do klasy okręgowej juniorów starszych , rozegranym dnia 1 lipca 2009 r. na stadionie GOKiW w Wielopolu Skrz. 2:0 ,po bramkach Łukasza Smoczyńskiego w drugiej połowie , nasi juniorzy nie zdołali awansować do klasy okręgowej.Mecz ,który toczył się przy pięknej słonecznej pogodzie nie sprzyjał obu drużynom. Zawodnicy, mimo iż wiedzieli jakiej wagi jest ten mecz ,zaczęli spotkanie ospale . Dopiero w 20 minucie ożywienie meczu ,dokonała wzorowo wykonana kontra Pogórza, którą w sytuacji sam na sam nie wykorzystał Smoczyński. Pięć minut później ,kolega Smoczyńskiego ,Mateusz Kmiecik mógł strzelić pierwsza bramkę dla naszej drużyny ,ale znów zawiodła skuteczność.Jeszcze do końca pierwszej połowy ,nasi chłopcy mogli strzelić co najmniej dwie bramki ,ale po raz kolejny nie mogli się wstrzelić w bramkę przeciwników.Druga połowa to ciągły napór naszych juniorów na bramkę Raniżowi i mimo strzelenia dwóch bramek w regulaminowym czasie gry ,sędzia tego meczu Arkadiusz Kuczaj zarządził dogrywkę ( Raniżowia u siebie wygrała 2:0) ,która nie wykazała zwycięzcy tego dwumeczu .Wiec o wszystkim musiały zadecydować karne , czyli wielka loteria ,w której lepsi okazali się przeciwnicy wygrywając 3:2. Dwumecz, który okazał się wielką walką o awans ,dostarczył kibicom dużych emocji , walki , dogrywki i karnych . Cóż , wygrany mógł być jeden , a okazała się nim Raniżowia.