LKS Pogórze Wielopole- LKS Nagoszyn -0:1

0:1- 80 min. Sroka

Pogórze: Jakub Pociask- Sebastian Pazdan , Mateusz Kramarz,Wojciech Knych,Damian Pociask, Marcin Wojnarowski ( 70 min. Konrad Świniuch) , Jarosław Kute, Waldemar Pazdan ( 82 min. Mateusz Lepak ) ,Piotr Kozioł, Tomasz Cynarski , Daniel Szkotnicki .

LKS Pogórze -Lechia Sędziszów 1-1 10 września 2011 (119)Pierwszy mecz przed własną publicznością przegrała drużyna Pogórza , która w 9 kolejce okręgowych rozgrywek poniosła porażkę  z zespołem z Nagoszyna 0:1.Już w pierwszej połowie nasz zespół powinien zdobyć co najmniej trzy bramki , ale bardzo nieskuteczni w tym meczu jak się później okazało Daniel Szkotnicki i Marcin Wojnarowski nie wykorzystali dogodnych to mało powiedziane sytuacji. W drugiej połowie , Pogórze mimo także kilku dogodnych sytuacji nie zdołało umieścić piłki w siatce gości . Sztuka ta udała się zawodnikom Nagoszyna , którzy w 80 minucie po strzale Sroki w sytuacji sam na sam pokonał Jakuba Pociaska .Warto dodać że problemy z trafianiem do siatki nie mieli ich młodsi koledzy z juniorów starszych , którzy kilka godzin wcześniej na Basen Arenie rozbili drużynę z Łęk Górnych 6:0 , a pięć bramek w tym meczu dla zespołu Pogórza zdobył Rafał Flaga .